KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15075124
nr 1507 5124
Waldemar Berg, Mor & barn. Signerad. Olja på pannå, 76x55 cm, yttermått inklusive ram: 92x70 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 december 2022
kl 18:07:02
5/12 14:42:27
All världens barn (Lisa Larson)